Grocery items

-
Tijuana Freddy’s Salsa
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Extra Avocado
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
-
Organic Fuji Apples 1 lb
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
-
Babe Kombucha
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
-
1 bunch of carrots
- Regular price
- $2.65
- Regular price
-
- Sale price
- $2.65
- Unit price
- per
-
Brussels Sprouts
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
-
Basil
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
RED Beets per bunch
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
-
Summer Tomatoes
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Bell Peppers
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
-
1 Extra Grapefruit
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
-
Curly Kale
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
-
Rosemary Garlic Sourdough
- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
-
Summer Squash 1 lb
- Regular price
- $2.30
- Regular price
-
- Sale price
- $2.30
- Unit price
- per
-
Wild Caught Canned Tuna smoked
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
-
Coconut Cultured Yogurt
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Chévre Cheese Garlic and onion
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Local Honey Colony & Keeper
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Jersey
- Regular price
- $2.25
- Regular price
-
- Sale price
- $2.25
- Unit price
- per
-
Original Mushroom Seasoning
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Chèvre plain
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Grapefruit
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
-
Chévre Apricot spread
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Pomegranate
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
-
Lions mane tincture 1 full oz
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
Cordyceps Tincture 1 oz
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per